روایت عضو فعال جنبش وال‌استریت از مسلمان شدنش

* در ارتش آمریکا با ایران آشنا شدم

نرگس اظهار کرد: در دوره‌ای که سرباز دولت آمریکا بودم بنا به ضروریات شغلی‌ام با ایران آشنا شدم، و در خصوص ایران تحقیقات فراوانی انجام دادم، در همان زمان بود که احساس کردم رفتارهای روزانه یک فرد ایرانی و برخوردهای ایرانیان با زنان به گونه‌ای متفاوت است.

وی ادامه داد: وقتی در خصوص این مورد احترام بودن بانوان در ایران و چرایی این حرکت تحقیق کردم، به اسلام رسیدم، دینی که بانوان را به چشم انسان‌هایی قدرتمند، دارای احترام و ارزش می‌داند.

* اسلام راه زندگی را به من نشان می‌دهد

این فعال جنبش وال‌استریت توضیح داد: مدتی بود که سئوالی ذهن من را به خود مشغول کرده بود و آن این بود که چرا در کشور آمریکا و در دین ما به آینده و روش زندگی ما توجه نشده است.

خانم ویت توضیح داد: در غرب به من گفته می‌شد که قوی باش، کار مناسبی انتخاب کن، زندگی خوبی داشته باش، همسر و فرزندان ایده‌آلی داشته باش، اما هدف از همه این کارها چیزی است که به من گفته نمی‌شد.

وی با ابراز خوشحالی از حضور در ایران گفت: من با حضور در ایران این فرصت را یافتم تا بیشتر به خودم و آینده‌ام فکر کنم این که هدف اصلی از زندگی چیست و اصلاً چرا باید به بهترین شکل زندگی کرد و همه اینها مرا به اسلام دعوت کرد.

* مسیحیت برای من به آخر رسیده بود

عضو فعال جنبش وال‌استریت از آشنایی خود با قرآن می‌گوید: من در دوران تحصیل در دانشگاه با قرآن آشنا شدم و در آنجا بود که احساس کردم مسیحیت برای من به آخر رسیده است.

وی ادامه داد: دین مسیح نمی‌توانست خواسته‌های من را تعالی بخشد و آینده‌ای روشن برای من نمایان کند، آینده‌ای که در اسلام به وضوح دیده می‌شود.

* اسم نرگس را با افتخار برگزیدم

نرگس در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر چرایی انتخاب این نام گفت: پیشنهادهای فراوانی در خصوص انتخاب نام داشتم اما وقتی که ماجرای حضرت نرگس، همسر امام یازدهم را شنیدم متوجه شدم که این نام برای من مناسب است.

وی ادامه داد: این نام را دوست دارم و اسم نرگس را با افتخار بیان خواهم کرد.

در آستانه میلاد مسعود حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع)  خانم مونیکاویت در حضور آیت الله باریک بین به دین مبین اسلام گروید و نام «نرگس» را برای خود انتخاب کرد.
/ 0 نظر / 66 بازدید